Zde jsme na FB

Zde jsme na FB

instruktor-jezdectvi.jpg
Partner naší stáje

Máte u vás ve firmě rádi zvířata, a proto byste naší stáji chtěli pomoci sponzorským darem? Nebo potřebujete svoji společnost odlišit od konkurence díky dodržování zásad tzv. Corporate Social Responsibility (aneb společenské odpovědnosti firem)? Jednou z cest může být právě partnerství s naší stájí.

Reklama
Vidět reklamu své společnosti na hezkém a frekventovaném místě na hangru, autě, na závodech, kterých se účastníme jistě zahřeje u srdce. Jméno vaší společnosti se bude pěkně vyjímat i na oplocení našeho areálu, či na boxu vybraného koně, jemuž objednáte aspoň na jeden rok kompletní cateringové služby.
p.s. Ti co u nás jezdí si tím mohou zajistit až jízdy zdarma.
Pro více informací, jak si objednat reklamu u nás nebo adoptovat vybraného koně nás kontaktujte na instruktorkone@seznam.cz
 
Náš tip: Překvapte své obchodní partnery a jako dárek jim letos místo diáře v kožených deskách kupte zážitkový den Ošetřování koní ať se jim nepochybně rozšíří obzory a dodá chuť do dalších pracovních aktivit.
Adopce

Staňte se adoptivními rodiči svého oblíbeného koně! Získáte nového člena rodiny a pomůžete dobré věci. Připojte se k těm, kteří pomáhají splácet dluh lidí přírodě, je to velmi snadné – stačí vyplnit přihlášku na konci strany.

Kdo může pomoci a kolik to stojí

Adoptovat zvíře může jednotlivec, firma nebo kolektiv (třeba vaše rodina, třída, kroužek apod.) a můžete adoptovat kteréhokoli koně již od 500 Kč za rok.
Náš tip: Pokud má vaše společnost zájem nás podporovat, zkuste se vedle možností adopce podívat na nabídku partner naší stáje nebo využijte některou z našich dalších nabídek.

Co se stane s vašimi penězi?

Váš příspěvek použijeme na nákup krmení pro vašeho koně. Roční náklady uvedené v našem seznamu vám napoví, kolik toho vámi vybraný kůň projí za rok.
Každé zvíře může mít více adoptivních rodičů, protože ne každý si může dovolit dát celou částku na roční krmení. Proto je zcela na Vás, kterého nového člena rodiny si vyberete.


Pořiďte známým nového člena rodiny

Adopce koně může být i milým dárkem a překvapením pro vaše příbuzné a přátele. Certifikát vystavíme na jméno obdarovaného a spolu s ostatními dárky mu jej zašleme. Jeho adoptovaný člen rodiny ho pak bude nadšeně očekávat u nás ve stáji, kterou jako rodič můžete po dohodě navštívit.
Adopce se snažíme vyřizovat do 10 pracovních dnů od připsání příspěvku ve prospěch účtu. Pokud chcete adopci darovat, odešlete prosím přihlášku s dostatečnou rezervou. Adopci jako vánoční dárek můžeme doručit jen u přihlášek poslaných a uhrazených před 10. prosincem. Později odeslané přihlášky mohou přijít až po Novém roce.

Co za to?

Kromě dobrého pocitu a roztomilého přírůstku do rodiny od nás obdržíte ještě pár dalších drobných pozorností. Které to jsou?
 
Od 500 Kč Od 5 000 Kč
 • Certifikát*
 • 1 jízda na koni s vodičem (30minut)*
 • Jméno na adopčním panelu na hromadné cedulce** 
 • Certifikát*
 • 2 jízdy na koni s vodičem (30minut) *
 • Jméno na adopčním panelu na menší samostatné cedulce** 
 
Od 10 000 Kč Od 20 000 Kč
 • Certifikát*
 • 2 jízdy na koni s vodičem (60 minut) *
 • Jméno na adopčním panelu na menší samostatné cedulce** 
 • Reklamní cedule na hangru
 • Certifikát*
 • 6  jízdy na koni s vodičem (60minut) *
 • Jméno na adopčním panelu na větší samostatné cedulce, u výběhu adoptovaného zvířete** a ve výroční zprávě
 • Reklamní cedule na osobní automobil
(*) Váš adopční příspěvek bude započítán do kalendářního roku ve kterém přijmeme platbu. Platnost Certifikátu je 12 měsíců od přijetí platby; platnost jednorázových volných vstupenek je: při přijetí platby do 30.6. do konce stávajícího kalendářního roku a při přijetí od 1.7. do konce následujícho kalendářního roku. 
(**) Cedulky se výrábějí hromadně, v interalu cca 4x za rok. Vyvěšení cedulky s Vaším jménem může tedy trvat i 3 měsíce. Cedulky jsou v safari parku umístěny  po dobu 12 měsíců od data vyvěšení.


Koho můžete adoptovat?

Adoptovat můžete téměř kteréhokoliv koně v naší stáji. V seznamu níže naleznete přesný seznam koní k adopci a také přibližné náklady na roční krmení.

Chcete adoptovat jedno z našich zvířat? Vyplňte prosím následující formulář a my se Vám co nejdříve ozveme. V případě potřeby nebo dotazů nás také můžete kontaktovat na emailu instruktorkone@seznam.cz
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one