Zde jsme na FB

Zde jsme na FB

instruktor-jezdectvi.jpg

Cell renewal clinic

se vším je potřeba začít od základu tzn. od buňky
Laserová terapie - LLLT - biostimulační laser sprcha - jediná v HK a okolí
20181017_080645.jpg
nejnovější biostimulační sprcha nabízí 5x silnější výkon proti laserovým sondám

působí červeným světlem - proniká do 1,2cm
nebo
IR světlem - proniká až do hloubky 5cm
V závislosti na parametrech aplikováného laseru může docházet v ozářené tkáni k místnímu zvýšení teploty, k biochemickým reakcím na makromolekulární úrovni nebo k urychlení reparačních mechanismů. Je nutné zmínit také jeho výrazný protizánětlivý a analgetický efekt.
Laserová sprcha je v současné době nejvýkonnější terapeutický laser, představuje nejmodernější léčebný postup v laserovém ošetření velkých ploch. Homogenní infračervený laserový paprsek dokáže snadno a v krátkém čase působit i na plochy přes 50 cm2.

Využití laserové sprchy v rámci rehabilitace následujících poruch:

artrózy a artritické postižení velkých kloubů
distorse
bursitidy
bolesti šlach a svalů
vertebrogenní algický syndrom
poúrazové stavy
periferní parézy
neuralgie, neurinitidy
Infračervená laserová sonda je určena k hlubšímu průniku do tkáně a využívá se především ošetření malých kloubů, bolestivých úponů a šlach a ošetření keloidních a hypertrofických jizev. Lze ji využít ke stimulaci akupunkturních bodů.

Využití:

- k léčebnému účinku podporu energetického metabolismu buněk.
- k zvýšení látkové výměny buněk, okysličení tkáně a následné buněčné novotvorbě. Tímto se aktivují makrofágy, odpovědné za hojivé procesy a za pohlcování škodlivin, které zvyšují aktivitu fibroblastů – buněk vaziva podporujících syntézu kolagenu ve tkáni a zároveň zvyšujících vyplavování specifických enzymů. Buňky mají tedy lepší výživu, dříve se obnovují, hojí, rychleji se dělí a lépe fungují.
- podporují novostavbu cév a průtok krve, snižuje se také svalové napětí, které je jednou z příčin tvorby vrásek.
- hloubka průniku laserového paprsku až do 5 centimetrů
- lze výrazně ovlivňovat podkožní struktury
- Biostimulační laser je neinvazivní
- využití je velmi široké od léčby akné přes vyhlazování vrásek či zmírňování pigmentací. Dále pak k léčbě a zmírňovaní projevů těchto poruch:
Akné - princip laserového ošetření akné je založen na potlačení zánětu jak potlačením samotných bakterií (Propionbacterium acne) způsobující zánět kožního mazu, tak i na snížení cévního zásobení mazových žláz.
Dermatitis perioralis je chronické onemocnění pokožky obličeje kolem úst, charakterizované výsevem drobných pupínků
-léčba lasery urychluje metabolismus buněk, navozuje a urychluje proces hojení, buněčné, membrány jsou lépe vyživeny, buňky se rychleji dělí a i riziko pigmentace je minimální.
Vzhled stárnoucí pleti, spojený především se sluneční expozicí a z toho vycházejícího poškození kožních struktur jako jsou kolagen či elastická vlákna, stejně tak jako vrásky ať už dynamické (ty používané obličejovou mimikou, jejichž opakované pohyby způsobují neustálé napínání a uvolňování pokožky), či statické (ty které se začínají objevovat po čtyřicátém roku života v důsledku ztráty elasticity pokožky, jenž se týkají změn všech tří kožních vrstev) jsou dalším případem, kde je vhodné použít biostimulační laser. Laser neinvazivně zrejuvenizuje pokožku, která se díky přenosu tepelné energie laseru do jejích hlubších vrstev zpevní. Ochablá kolagenní a elastická vlákna se vlivem vysokého tepla smrští a regenerují, výsledkem je vypnutá pokožka, stažené póry a zjemnění drobných vrásek. Zákrok je neinvazivní a tedy není při něm narušen povrch pleti, může se objevit pouze zarudnutí ošetřovaného místa.
Opar je nakažlivé puchýřnaté onemocnění vyvolané virem Herpes simplex virus, projevující se vytvořením bolestivého puchýřku, ten se plní tekutinou a po několika dnech praskne. Při nesprávném ošetření může vzniknout i bolestivý vřídek. Právě pro léčbu oparů bez rizik puchýřků či stroupků se využívá biostimulační laser, díky jehož podpůrným účinkům na růst a regeneraci buněk se kůže zacelí bez rizika zánětu.
Mezi další využití biostimulačního laseru patří:
- podpůrná léčba alopacie, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění porostu.
- zlepšit kvalitu života pacientů, trpících povrchovými projevy ekzému.
- odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev či napomáhat regeneraci strií.
-pomáhají rychlému hojení pooperačních ran,
- pomáhájí výrazně redukovat poruchy pigmentace,
- posílit žilní stěny, jako prevence proti popraskaným žilkám (již popraskané žilky však biostimulační lasery odstranit nedokáží, pouze zmírnit jejich vnější projevy).
- diabetická noha, kde biostymuly působí analgeticky na nervové zakončení, a tím rychle ulevují od bolesti a zároveň, zvyšováním mitotické aktivity buněk, urychlí léčbu až v řádech měsíců.
zánět nehtového lůžka
dále pak lze použít na urychlení hojení pohmožděnin, bolestí kloubů, urychluje hojení zlomenin, golfový a tenisový loket, záněty kloubů artritida, artroza, ischias atd.

- po konzultaci s veterinářem lze ošetřovat i zvířata

Léčba zánětlivých projevů na kůži a nadměrného vypadávání vlasů, korekce čerstvých jizev
Regenerace pokožky, léčba ran, akné a oparů

Konzultace a stanovení léčebného postupu 300 Kč (30min)

Jedno ošetření dle aktuálního problému od 100,- Kč

Jedno ošetření obličeje, krku a dekoltu od 500,- Kč

Jedno ošetření vlasové pokožky dle velikosti od 100,- Kč
Ultrazvuk
Ultrazvuk - tato funkce spočívá v použití ultrazvukových vln o kmitočtu jednoho milionu za sekundu (1 MHz). Ultrazvukové vlny stimulují tkáně a zvyšují propustnost membrán kolagenu. Pro vyhlazení vrásek, odstranění čar a zpevnění pokožky, což jí dává mladší a zdravější vzhled. Ultrazvuk vytváří třecí teplo, které zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly a pomáhá redukovat celulitidu, odstranit přebytečný tuk. Zařízení umožňuje neinvazivní facelift, vyhlazuje a zpevňuje pleť pomocí ultrazvukových vibrací.
Ultrazvuk se používá pro léčivé účinky ve smyslu mikromasáže. Působení ultrazvuku na organismus je chápáno jako komplexní činnost.
Mechanické působení: Opakovaný tah a tlak stimulují tělové buňky a působí jako jemná masáž rozpínající prostor, ve kterém se buňka nachází, způsobuje pohyb cytoplazmy, rotaci mitochondrie, vibraci buněčného jádra, stimuluje a rozpíná buněčnou membránu.
Díky tomu se zlepšuje krevní a lymfatický oběh, průchodnost mezi buňkami, metabolismus a buňky se regenerují. Je známo, že mechanická funkce ultrazvuku může zjemnit tělové tkáně, zvýšit průchodnost, podporovat metabolismus, zrychlit krevní oběh, stimulovat nervový systém a zlepšit funkci buněk.
Tepelné působení: Nahřívací efekt vzniká kmitáním buněk, které jsou střídavě stlačovány a povolovány. Dochází k přeměně pohybové energie na tepelnou energii těla. Teplo se zvyšuje délkou působení ultrazvuku během ošetření.
Ohřívací a tepelná funkce ultrazvuku může měnit funkci krevních cév a procesu látkové výměny, zrychlit cirkulaci krve, snížit podrážděnost, uklidnit a uvolnit svaly.
Chemické působení: díky působení ultrazvuku se zvyšují difúzní schopnosti buněk skrz membrány, zlepšuje se průnik účinných látek, a tím se zlepšuje pleť. Ultrazvuk má chemickou funkci katalyzátoru, který urychluje proces metabolismu.
Biologický efekt: zvýšení látkové výměny, regenerace pleti, změna pH tkáně na zásaditou, zvýšení průtoku krve, stimulace lymfatických cest, zvýšení výkonnosti povrchových nervů.

Indikace pro ultrazvukové kosmetické ošetření:
vyhlazení reliéfu pleti
zjemnění struktury pleti
regenerace těla, obličeje a dekoltu
vpracování účinných látek
ošetření kuperózy
hyperpigmentace
povrchové prokrvení – lifting, jizva, nečistá pleť, celulitida

Kontraindikace – nevhodné použití na tělo při
onemocnění se zvýšenou teplotou, akutní zánět
onemocnění s kontraindikací mechanického působení – Arteriosklerose, Thrombose, Varixy
kardiostimulátor
těžké poruchy srdečního rytmu
nádorové onemocnění
tuberkulóza
čelistní implantát – konzultovat s lékařem
akutní kloubní revmatizmus
léčba ozařováním
infekční choroby pleti
Diamantová mikrodermabraze
MIKRODERMABRAZE = SAMETOVĚ HEBKÁ PLEŤ
Mikrodermabraze je velmi šetrnou a neinvazivní přístrojovou metodou na vyhlazení a omlazení pleti. Metoda mirkrodermabraze spolehlivě vyhlazuje a redukuje vrásky na obličeji, dekoltu a celém těle. Dále umí mikrodermabraze redukovat i drobnější jizvičky a strie.

NEJČASTĚJŠÍ APLIKACE MIKRODERMABRAZE:
Redukce jizev.
Ošetření akné.
Ošetření rozšířených pórů.
Odstranění drobných vrásek.
Hloubkové čištění pleti.
Redukce hyperpigmentace.
Celkové vyhlazení pleti, rejuvenace.
Diamantová mikrodermabraze má detoxikacní a liftingový efekt.

ZÁKROK MIKRODERMABRAZE VHODNÝ JAK PRO ŽENY, TAK PRO MUŽE.
Mikrodermabraze funguje na principu mechanického peelingu. Kdy pomocí speciálních krystalů a současného působení vakua dochází k postupnému odstranění odumřelých buněk a značnému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro následnou aplikaci výživových sér.

V průběhu aplikace mikrodermabraze působí navíc lymfatická drenáž, která příznivě stimuluje produkci kožního kolagenu, čistí se ucpané póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže.

JIŽ PO PRVNÍM OŠETŘENÍ VIDITELNÉ PRVNÍ VÝSLEDKY MIKRODERMABRAZE
Účinky mikrodermabraze vedou postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k žádanému vyhlazení a omlazení pokožky. Navíc výsledky dosažené touto metodou mikrodermabraze jsou viditelné a na první pohled výrazné již po prvním ošetření.

MIKRODERMABRAZE VÝHODY:
Pleť je hladká, pružná a jemná.
Pleť získá okamžitou vitalitu, jas a krásu.
Okamžité vypnutí pleti, zpomalení známek stárnutí, zlepšení pevnosti a pružnosti pleti.
Již po prvním ošetření viditelné výsledky!
To vše bez bolesti, anestezie a časové náročnosti.Jak funguje mikrodermabraze?
Mikrokrystalky nebo diamantové koncovky odstraňují velmi jemně a šetrně mikrovrstvičky odumřelých buněk z vrchní vrstvy pokožky - epidermis. Tím podporují zvýšenou buněčnou obnovu, oživují a regenerují povrch pokožky. V neposlední řadě výrazně zkvalitňují průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné lokální prostředky.

Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž ošetřované oblasti. To vede zejména v obličeji k potlačení ranních otoků - hlavně u očních víček, stimulaci krevního oběhu a detoxikaci pokožky.

Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (omlazení). Zákrok je zakončen aplikací speciální laserové masky, dle typu pokožky a aplikací koncentrovaného transdermálního kolagenu pro zvýšení účinku mikrodermabraze.

Vakuová mikrodermabraze je ve světě nejžádanějším zákrokem estetické dermatologie.


Pro dosažení komplexní účinnosti této metody doporučujeme absolvovat 6 – 10 zákroků. Diamantová mikrodermabraze je vhodná zejména pro oblast obličeje, krku a dekoltu, hřbety rukou nebo lokty.

Diamantová mikrodermabraze nemá zásadní kontraindikace a je vhodná prakticky pro všechny typy pleti. Splňuje stoprocentně požadavek neinvazivnosti a nulového rizika.
Diamantová mikrodermabraze společně s biostimulační laser sprchou
Navrátí vaší pleti mladistvý vzhled, hebkost a pružnost
Výsledek je ihned viditelný
Ošetření je velmi příjemné a relaxační
Diamantová mikrodermabraze je velmi účinná čistící a anti-aging péče o pleť, která navrací pleti zdravý, svěží a krásný vzhled.

Ošetření obličeje se díky mikrodermabrazi s laserovou sprchou stává pravidelnou kompletní kosmetickou péčí, která vrací pleti jas, stejně jako hebkost a pružnost. Kombinace vakua a abrazivních diamantových nástavců zajišťuje efektivní proces čištění pleti zvenčí i zevnitř. Výhodou ošetření je, že výsledek je patrný ihned po skončení ošetření. Doporučená frekvence je 2-5 týdnů.
Lymfatická podtlaková masáž obličeje a lifting obličeje, krku a dekoltu
LIFTING OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU

Lifting neboli vyhlazování obličeje je metoda, která vyhladí pleť s viditelným výsledkem ihned po absolvování ošetření. Od běžného liftingu, který je prováděn jako operační zákrok se náš lifting obličeje, krku a dekoltu liší tím, že je neinvazivní a velice příjemný s ihned viditelnými výsledky.

LIFTING VYHLADÍ A DETOXIKUJE PLEŤ
Lifting obličeje, krku a dekoltu v naší klinice má hloubkové a detoxikační účinky, působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky. Na lifting používáme tu nejmodernější techniku, která je v oblasti omlazování bez chirurgických zákroků na trhu dostupná.

LIFTING POMOCÍ LYMFOMASÁŽE

Jedná se o metodu lymfomasáže spojenou s kosmetickými tahy, kterou lze velice úspěšně redukovat vrásky a detoxikovat oblast obličeje, krku a dekoltu. Lifting je zcela přírodní a neinvazivní ošetření.

DÍKY LIFTINGU JE PLEŤ VIDITELNĚ VYPNUTÁ JIŽ PO PRVNÍM OŠETŘENÍ
Lifting obličeje koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem liftingu je dokonalejší tvar obličeje. Lifting doporučujeme osobám, které chtějí zlepšit svůj vzhled pokožky obličeje,krku a dekoltu, aniž by se museli uchýlit k chirurgickému zákroku. Vyzkoušejte základní lifting a nechte si poradit, jak pečovat o Vaší pleť, aby zůstala co nejdéle svěží a mladá. Ke zjemnění hlubokých vrásek a vyhlazení jemných vrásek dochází již po prvním ošetření. Speciální technika zaručuje čištění pleti nejen zvenku, ale i zevnitř. Tento moderní způsob ošetření je vhodný pro všechny typy pleti.

Díky využívání profesionální kosmetiky a přístrojového vybavení lze dosažený efekt ještě znásobit.

LIFTING + ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE
Po provedení liftingu jsou póry otevřeny, a tak je čištění pomocí ultrazvukové špachtle velice rychlé a pro klienta komfortní. Při pravidelném ošetřování nedochází k zanášení pleti a prohlubování vrásek.

Kosmetickými tahy dochází ke zjemnění vrásek a lymfatickými tahy cílíme na čištění pleti zvenku i zevnitř. Tento způsob dvojího cílení na pleť a dekolt zajišťuje zvýšení mikrocirkulace v podkoží a stimulaci kolagenních vláken, která přirozenou cestou vypínají povolené partie v oblasti obličeje a dekoltu.

Tato kůra je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.
Je výborným a velmi účinným pomocníkem v léčbě akné
Je to speciální povzbuzení, lifting a regenerace pleti obličeje, obzvláště kolem očí,
Pro prevenci a odstranění mimických vrásek a tukových polštářků, dvojité brady.
Zpevňování ochablé pleti, zlepšení vzhledu jizev
Zklidňuje a osvěžuje, odstraňuje kruhy pod očima a regeneruje.

Ošetření je příjemné, bezbolestné, bez zarudnutí či podráždění pokožky.
Pleť je po ošetření čistá, jemná a rozzářená.
Opakuje se po 7 dnech.

CO ŘEŠÍ TOTO OŠETŘENÍ

Vyhlazení vrásek
Vypnutí kůže a kontur obličeje
Jemný peeling
Prevence a odstranění akné
Inervace
Lymfatická drenáž obličeje
Redukce stresu
Přístrojová ošetření
Aby mělo ošetření přístrojem ještě dlouhodobější efekt trvající v rozmezí 6-10 měsíců dle každého jednotlivce individuálně, lze ho podpořit kůrou několika ošetřeních následujících za sebou v rozmezí 7-10 dnů.

kůra ultrazvuk 6-10 ošetření

kůra mikrodermabraze - dle typu pleti

kůra lymfatická podtlaková masáž obličeje a lifting obličeje, krku a dekoltu 6-10 ošetření

kůra biostimulační laser sprcha 10-12 ošetření
Ošetření pleti
PFC Cosmetics

Španělská značka s více jak 40letou tradicí v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu. Nabízí širokou škálu ošetření pro všechny typy pleti, která se vyznačují vysokou účinností založenou na jedinečné kombinaci a působení aktivních složek z těch nejlepších surovin.
Přímo na přebalech klientům ukazuje procentuální zastoupení všech účinných látek.
Synergy PFCnology- kombinace účinných látek - je to patentovaná technologie pro kombinaci aktivních složek tak, aby navzájem podpořily a znásobily své účinky.
Přípravky jsou velmi účinné a mají viditelné výsledky.

Řady:
Hydratační péče s extraktem z lotosového květu jemně a účinně čistí pokožku, současně ji hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje
Intenzivní výživa určená pro suchou a unavenou pleť. Propolis a mateří kašička pleť vyživují a podporují její regeneraci. Hydratuje a vyživuje současně.
Caviar - elixír mládí - redukuje jemné vrásky,
Kmenové buňky - stimuluje regenerační proce kožních buněk
Revitalizační
Zpevňující kontury- lifting
Facelift - botox
Citlivá pleť, mastná pleť
Rrozjasňující řada s vit. C,
Okysličující
Obnovující a regenerující
řada Whitening - bělící - na pigmentové skvrny
Dieo Dalla Palma

Italská inovativní dermokosmetika, která je k dostání výhradně v estetických centrech, lázních a salonech krásy. Nabízí speciální ošetření a patentované aktivní látky pro vytvoření a udržení harmonie pokožky.
Kosmetické produkty jsou bez parabenů, parafínu, minerálních olejů, ethylen glykolu nebo dalších látek, které by mohly narušit čistotu přípravků a způsobit podráždění pokožky.
Obsahují aktivní látky té nejvyšší kvality, vybírány jsou především čisté, lehké a bez obsahu rozpouštědel.
Nejsou testovány na zvířatech

Všechna ošetření a produkty obsahují:
51+3 hyalu complex s bio-revitalizačním multiaktivním účinkem
• 20 AMINO KYSELIN
• 16 VITAMINŮ
• 6 STOPOVÝCH PRVKŮ A MINERÁLŮ
• 3 KYSELINY NUKLEOVÉ
• 4 CERAMIDŮ
• 2 BUNĚČNÉ PROTEKTORY
• 3 KYSELINY HYALURONOVÉ

Řady:
Hydratační
Citlivá pleť
Icon Time - Anti-age - revitalizační, vyplňující nebo obnovující
Perfection - pro velmi zralou pleť s vráskami, povadlou pleť - zlepšení kvality a pevnosti pleti
V-Lifting - zpevňující s liftingovým efektem, remodelace tváře a redefinace kontur obličeje
Youth Venum - s jedem z měkýše u-Conotoxin II - minimalizuje vrásky

Detoxikační řada
Okysličující řada
Whitelight řada - pigmentové skvrny - bělení
Diagnostika pleti, konzultace, poradentsví

300,-Kč
základní ošetření dle typu a potřeb pleti

diagnostika pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, detoxikace, výživa, hydratace - obličej, krk, dekolt


690,-Kč
Intenzivní ošetření pleti se sonoforezou - zapracování aktivních látek hluboko do podkoží (až k jádru buňky)
vhodné pro pleť :

-s kuperozou
-s rossaceou
- omlazení
- hydratace
- citlivá pleť
- mastná pleť
- obnova buněk a tvorba kolagenu a kyseliny hyaluronové
- revitalizace
- zpevnění
- kmenové buňky
- antioxidační s vitamínem C, rozjasňující
- anti age
- lifting
- botox
- okysličení pleti
- pigmentové skvrny
- energizující
.péče pro muže
- speciální ošetření dle typu pleti

- ošetření rukou ZDARMA

bez masáže (ruční, přístrojová)

s masáží (ruční, přístrojová) 90min


Se super maskou, která, obnovuje vitalitu a mládí pleti. Díky dvouvrstvé technologii DOUBLE SKIN POWER MASK dochází k hloubkovému proniknutí účinných látek.

AKTIVNÍ LÁTKY:

AGE DELAY komplex
no-a.g.e.s peptidy
GOLD collagen
PLATINUM SKIN-Matrix
kyselina hyaluronová
glykany
GABANEBO

S Intenzivní vyplňující maskou, která rychle mění vzhled pleti. Ta je po ošetření maskou jemnější, plnější a elastičtější. Stimuluje regeneraci a produkci kolagenu, restrukturalizuje podpůrnou strukturu pleti. Jedinečná textura poskytuje výživu a hydrataci.

AKTIVNÍ LÁTKY:

Collagen Lift peptid
elastin
vitamin C
ženšen
gingko biloba
chmel
Wellness - velmi intenzivní ošetření pleti s diamantovou mikrodermabrazí, čištění pleti ultrazvukem, sonoforezou a lymfatickou podtlakovou masáží obličeje a lifting obličeje, krku a dekoltu nebo s některou z ručních masáží či LLLT - laser terapií

vhodné pro všechny typy pleti :

- kuperoza
- rossacea
- omlazení
- hydratace
- obnova buněk a tvorba kolagenu a kyseliny hyaluronové
- kmenové buňky
- anti age
- lifting

- ošetření rukou ZDARMA

120min

Se super maskou, která, obnovuje vitalitu a mládí pleti. Díky dvouvrstvé technologii DOUBLE SKIN POWER MASK dochází k hloubkovému proniknutí účinných látek.

AKTIVNÍ LÁTKY:

AGE DELAY komplex
no-a.g.e.s peptidy
GOLD collagen
PLATINUM SKIN-Matrix
kyselina hyaluronová
glykany
GABANEBO

S Intenzivní vyplňující maskou, která rychle mění vzhled pleti. Ta je po ošetření maskou jemnější, plnější a elastičtější. Stimuluje regeneraci a produkci kolagenu, restrukturalizuje podpůrnou strukturu pleti. Jedinečná textura poskytuje výživu a hydrataci.

AKTIVNÍ LÁTKY:

Collagen Lift peptid
elastin
vitamin C
ženšen
gingko biloba
chmel
Depilace
Depilace ret 50 Kč
Depilace brada nebo tváře 100 Kč

Depilace paže po loket (obě paže) 300 Kč
Depilace celé paže (obě paže) 400 Kč

Depilace lýtek (obě nohy) 300 Kč
Depilace stehen (obě nohy) 400 Kč
Depilace celé nohy (obě nohy) 650 Kč
Depilace záda 600 Kč
Depilace hrudník a břicho 600 Kč
Líčení
denní líčení
od 200,-Kč

večerní líčení
od 300,-Kč

proměny
od 500,-Kč

plesové líčení
od 300,-Kč


svatební líčení
od 800,-Kč
Řasy
Úprava a barvení obočí a řas Beautiful Brows
400,-Kč
k ošetření pleti úprava obočí 60,-Kč
k ošetření pleti barvení obočí a řas 120,-Kč

Úprava a barvení obočí a řas Beautiful Brows s výživným olejem a D-Panthenolem
600,-Kč
k ošetření pleti 380,-Kč

Úprava a barvení obočí a řas Beautiful Brows + botox
700,-Kč
k ošetření pleti 480,-Kč

Lash lifting + botox
s úpravou a barvením obočí a řas Beautiful Brows

Tato technika spočívá v napnutí a zatočení řas na silikonovou formu pomocí speciálních šetrných tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí.
Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB. Jedná se o extrémně účinnou profesionální vyživující kůru na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších. Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy.
Tato metoda je vhodná pro ženy, které nemohou mít prodloužené řasy, nesnesou na očích nic umělého, nebo mají rovné a nevýrazné řasy.
Délka aplikace je 1,5h - 2h.

1290,-Kč
Manikura
dámská i pánská

Manikúrou se rozumí úprava délky a správného tvaru nehtů, odstranění ztvrdlé kůžičky v okolí nehtového lůžka a následné vyleštění nehtové ploténky.
K většině činností, které denně provádíme jsou ruce zapotřebí, takže důkladná péče o ruce i nehty je nezbytná. Lidé si rukou a nehtů na rukou všímají, jelikož je stále používáme například při neverbálním doplňování komunikace.
Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou vaší vizitkou nejen zdraví, ale také čistoty a upravenosti.

300,-Kč


P-shine

P-shine - Přírodní japonská manikúra,která léčí

Mnoho žen i mužů dnes trpí oslabenými nehty, které se lámou třepí a praskají, přestože už vyzkoušeli snad každou „osvědčenou“ metodu na jejich posílení. Přitom recept, který skutečně funguje, je na světě už stovky let.
Křehké a lámavé nehty jsou nejčastěji způsobeny dvěma příčinami. Nedostatečným prokrvením nehtového lůžka a naším způsobem života. Nehty jsou v moderní době zatěžovány chemikáliemi z mycích a pracích prostředků. Také řada výrobků pro nehtovou kosmetiku obsahuje různá organická rozpouštědla a dráždivé a vysušující látky.
Manikúra P.Shine pomáhá hned dvojím způsobem. Při zalešťování pudru i pasty dochází k prokrvení nehtového lůžka, které je pak lépe vyživované. Nehty jsou navíc po aplikaci chráněny tenkou voskovou vrstvičkou, která spolehlivě ochrání povrch nehtu před účinky mýdel, jarů a dalších látek se kterými denně přicházíme do styku.
Hlavní předností přípravků P.Shine je jejich dlouhodobý účinek, nenáročná údržba na čas a dokonalý vzhled krásných, zdravých, přírodních nehtů.
Profesionální sada P-Shine obsahuje výhradně přírodní produkty: včelí vosk, mateří kašičku, křemičitou hlinku, glycerin, panthenol, vitamíny A, E a bentonit.
Tyto komponenty se pomocí leštiček postupně zalešťují do nehtů, a tak kromě jejich vyživování dochází zároveň k prokrvování nehtového lůžka. Toto vše podporuje zdravější růst nehtů a jejich posílení. Již po dvou až třech aplikacích jsou nehty pevnější. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku.

- k manikuře 250,-Kč
- samostatně 450,-Kčzpevnění nehtu IBX


Systém IBX se skládá ze dvou patentovaných složek - IBX a IBX Repair. Tento dvoufázový systém je absolutní a jedinečnou NOVINKOU na trhu, výsledek je vidět již po první aplikaci.

IBX systém je speciálně vyvinutý pro:

- ochranu nehtového lůžka nejen u žen, ale i mužů
- zajištění správné vazby mezi nehtovým lůžkem a laky na nehty (gellaky)
- k léčbě poškozených a slabých nehtů, které se třepí a nehtů po úrazu
- vhodný i k obnově nehtů zákazníků, kteří si nehty okusovali
- vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtu, čímž se nehet stává hladkým
- podporuje správný růst zdravého nehtu
Četnost aplikace záleží na aktuálním stavu nehtů - opakovaně v rozmezí 1 až 3 týdnů, kdy se termíny dalších aplikací postupně prodlužují.
- jednou za týden - poškozené, velmi tenké, křehké až papírové nehty, lámavé nehty a roztřepené volné okraje nehtů
- jednou za dva týdny - nehty, na kterých jsou již patrné známky zlepšení, nehty s rýhami na povrchu, prasklinami na nehtové ploténce a problémy se správným růstem nehtů
je nutné jít poprvé po 7 dnech, pak po 14 dnech a pak dle potřeby v rozmezí 14-max 21 dnů

1. aplikace 400,-Kč
2. a další aplikace 300,-Kč

zábal rukou s masáží rukou
-peeling rukou, hydratační krém, parafín nebo thermorukvice, masáž rukou

400,-Kč
Nehtová modeláž
zpevnění nehtu gelem
450,-Kč

nehtová gelová modeláž
550,-Kč

Tato technika modeláže nehtů patří v současné době mezi nejoblíbenější. A to proto, že je ze všech technik jedna z nejšetrnějších k přírodním nehtům a také proto, že gelové nehty vypadají velice přirozeně. Díky tomu, že se tvrdí v UV lampě, je tato technika vhodná pro alergiky i astmatiky. Výhodou také je, že se nemusí aplikovat jen na nehtové tipy, ale také i na přírodní nehty. Kvalitně vymodelované gelové nehty působí velmi přirozené a mnohdy jsou téměř k nerozeznání od přírodních nehtů.Vyznačují se trvanlivostí, pružností a odolností.
Pozn.:proč gel při tvrzení v lampě pálí?
Důležitou součástí UV světlem vytvrzovaných přípravků jsou fotoiniciátory, což jsou chemické látky, které absorbují UV světlo a přeměňují je v energii, která vyvolává polymerizaci. Specifické typy a kombinace fotoiniciátorů určují vlastnosti gelu. Rychlost vytvrzování, množství tepla, které při tom vzniká, i druh lampy (UV, LED nebo obojí).

doplnění nehtové modeláže gelem
450,-Kč

Gelové nehty vydrží dlouho krásné, ale přesto je nutné každé 3-4 týdny po modeláži doplnit, neboť gel, který byl na nehty nanesen, odrůstá s Vašimi nehty (dle rychlosti růstu vašich nehtů).
Při doplnění gelových nehtů se část původního gelu a zdobení nehtů odpiluje, nehty se zkrátí, upraví do požadovaného tvaru a teprve pak je na nehty nanesen nový gel. Je to možnost, jak nezůstat u jednoho typu zdobení a Vy si můžete vždy vybrat něco nového co potěší nejen Vás, ale i Vaše okolí.
Pravidelným doplňováním gelových nehtů můžeme docílit toho, že po určité době již budete mít pouze vlastní nehty potáhnuty gelem, jelikož udržováním gelových nehtů se při každém doplnění trochu nalepeného typu zbrousí na požadovanou délku a váš nehet dále roste s gelem.

Oprava nehtu - při doplnění 15,-Kč
- mimo termín doplnění 50.-Kč

Odstranění umělých nehtů 350,-Kč

Šetrné odpilování materiálu, úprava tvaru a délky vlastních nehtů, ošetření nehtových kůžiček, výživný olej, krém na ruce.

Peel Off – 100,-Kč

-k manikuře nebo k modeláži
Už žádné ničení přírodního nehtu. Gel-lak PEEL OFF se aplikuje jako klasický lak, který se vytvrzuje v LED nebo UV lampě. Na nehtech vydrží 14 dní, a pokud se vám už okouká jeho barva nebo už máte odrost příliš velký, stačí ho jednoduše sloupnout jako slupku od pomeranče. Váš nehet tak zůstane stále zdravý, nebude oslabený využíváním odlakovače, acetonu nebo pilníku

Gel-lak - 100,-Kč

-k manikuře nebo k modeláži
Lak s trvanlivostí gelu - rychlá aplikace, dlouhá výdrž, šetrnost k přírodním nehtům, přirozený vzhled laku na nehty.
Gel lak je speciální lak, který se vytvrzuje v UV lampě stejně jako UV gel při nehtové modeláži. Nanáší se jako lak, ale odolný je jako gel. Na nehtech vydrží okolo 2 týdnů. Tato metoda je vhodná především pro zákaznice,které nechtějí mít gelové nehty, nebo pro zákaznice, které unavuje domácí lakování.
Školení, konzultace, garance
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one